Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

szukaj

AKTUALNOŚCI

7. PKO Białystok Półmaraton z klasyfikacją dla architektów

Szanowni Państwo!
 
Fundacja Białystok Biega wraz z Podlaską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa i Podlaską Okręgową Izbą Architektów zapraszają do udziału w 7. PKO Białystok Półmaratonie, który odbędzie się 5 maja 2019 r.
 
To wyjątkowa impreza należąca do ścisłej czołówki polskich półmaratonów. Ukończenie półmaratonu w Białymstoku może być jednym z etapów zdobycia Korony Polskich Półmaratonów. Dodatkowo w tej edycji  uruchomiona została klasyfikacja Architektów i Inżynierów Budownictwa, co czyni z tej imprezy Mistrzostwa Polski dla tych grup zawodowych. Osoby, które chciałyby wziąć udział w klasyfikacji muszą wybrać właściwą opcję w polu "Klasyfikacje" oraz w polu "Klub" wpisać nazwę samorządu zawodowego.
 
W czasie 7. PKO Białystok Półmaratonu wspieramy Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym "Jasny Cel" z siedzibą w Białymstoku. Podczas zapisów możemy wybrać właściwą opcję i kwotę wsparcia.
 
Uwaga!
Zapisy, regulamin oraz informacje szczegółowe dostępne są wyłączenie na stronie organizatora Fundacji Białystok Biega   www.bialystokpolmaraton.pl
Podlaska OIIB nie jest oranizatorem imprezy i nie prowadzi zapisów na biegi.


 
 

data publikacji: 2019-04-25 10:32:02