Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

szukaj

AKTUALNOŚCI

Jak świętowano dzień kobiet w PDOIA

9-ego marca br. PDOIA z okazji dnia kobiet zorganizowała swoim członkiniom uroczyste spotkanie szkoleniowo-integracyjne. W Nie Teatrze w Białymstoku panie powitał Marcin Marczak, przewodniczący Rady PDOIA RP:
– Architektura jest kobietą, piękną kobietą – zaczął. – Mamy coraz więcej wspaniałych pań architektek. Dziękuję wam za wpływ na architekturę, wy – silne kobiety – kreujecie przestrzeń, macie wyjątkową wrażliwość. Życzę wam, aby dzień kobiet trwał dla was zawsze. Jest to pierwsze takie spotkanie, postaram się by było cykliczne.

W luźnej atmosferze, z lampką szampana i pysznym co nieco można było wsłuchiwać się w prezentacje, ale i odbyć gratisowe konsultacje. Panie dyskutowały o tym co jest na fali modowej, jak się szybko i dobrze umalować. O tym, że biustonosze się dobiera, a nie kupuje. Że trzeba badać piersi. O zdrowiu fizycznym i wewnętrznym spokoju. Jak mówić, by być słuchaną a także przedstawiono im garść informacji z dziedziny medycyny estetycznej. W wydarzeniu uczestniczyło blisko sto pań, które miło spędzały czas do późnych godzin wieczornych.

Oprócz obowiązkowych rajstop i czerwonego goździka przygotowano również loterie z licznymi, bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Poniżej foto relacja z wydarzenia. Wszystkim paniom serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie.

DZIĘKUJEMY ZA  POMOC W ORGANIZACJI  WIECZORU:
JOANNA PANASEWICZ – MAX MARA
AGNIESZKA PERKOWSKA – FRYZJERKA, WIZAŻYSTKA, STYLISTKA
ADA ANDRZEJEWSKA – SOURCIL, MAKEUP
IWONA PROKOPIUK – BRABIRDS, BRAFITTERKA
ILONA NORMAN I KATARZYNA JURKOWSKA – PILATES CLUB
DR NATALIA ROMANOWSKA I DR ANNA MIATS – MEDYCYNA ESTETYCZNA
MAGDALENA GOŁASZEWSKA – SZTUKA KOMUNIKACJI Z INWESTOREM
FIRMIE NORD AUTO JAGUAR BIAŁYSTOK
data publikacji: 2023-03-17 13:37:03