Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

szukaj

AKTUALNOŚCI

KONFERENCJA Rewitalizacja - tradycja i nowe miejskie pejzaże

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 16-17 października 2019 roku odbędzie się XI Konferencja „Między ortodoksją a kreacją. Dialog konserwatorsko-architektoniczny”, organizowana cyklicznie przez Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki wraz ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP.  Hasłem tegorocznej dyskusji będzie „REWITALIZACJA: TRADYCJA I NOWE MIEJSKIE PEJZAŻE”.

W gronie architektów, inwestorów i deweloperów, jak również przedstawicieli służb konserwatorskich administracji rządowej i samorządowej podejmiemy problematykę rewitalizacji i zarządzania  zabytkowymi zespołami architektonicznymi i układami urbanistycznymi. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załącznikach. Podobnie jak w latach ubiegłych, udział w Konferencji wraz z posiłkami jest bezpłatny. Obrady odbędą się w sali konferencyjno-kinowej Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie przy ul. Kredytowej 1.


TERMIN: 16-17 października 2019 początek konferencji godz. 10:15

MIEJSCE: Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie ul.Kredytowa 1

ZGŁOSZENIA:  elwira.melonik@ethnomuseum.pl do 10 października br.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie: ELWIRA MELONIK: tel. (22) 827 76 41 do 46 wew. 231

Zapraszamy i liczymy na Państwa obecność i głos w dyskusji.
Organizatorzy konferencji


data publikacji: 2019-09-20 11:25:40

Pliki do pobrania:
Program konferencji
Zaproszenie na konferencję