Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

szukaj

AKTUALNOŚCI

Lista delegatów na IV Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy PDOiA

Mamy przyjemność zaprosić na Sprawozdawczo-Wyborczy Zjazd IV Kadencji Podlaskiej Okręgowej Izby Architektów RP, który odbędzie się w dniu 23 marca 2018r. (piątek) o godz. 10.00, w sali konferencyjnej Naczelnej Organizacji Technicznej, przy ul. Skłodowskiej Curie 2 w Białymstoku.

Przypominamy, iż zgodnie z § 5 pkt. 1 i 2 Regulaminu organizacji i trybu przeprowadzania zjazdów oraz wyborów do organów jednostek organizacyjnych samorządu zawodowego architektów- Izby Architektów RP udział w Zjeździe jest obowiązkiem członka Izby.
W razie przeszkody uniemożliwiającej danej osobie udział w obradach, powinna ona usprawiedliwić na piśmie swoją nieobecność - w terminie 7 dni od powstania tej przeszkody.

Lista delegatów
na Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy IV Kadencji PDOIOA RP w dniu 23 marca 2018r.

1.  Aleksandrowicz Paweł Michał
2.  Baranowski Dariusz
3.  Baum Zbigniew
4.  Borowski Grzegorz
5.  Czyżewska - Saulewicz Alina
6.  Dubicka Paulina
7.  Duda Agnieszka Urszula
8.  Dudziński Andrzej
9.  Dybacki Maciej
10. Firsowicz Piotr
11. Gieniusz Alicja Zofia
12. Gierałtowski Wojciech
13. Gliński    Zbigniew
14. Gołdyn Ewa
15. Gołubowska - Witek Urszula
16. Grabowska-Snarska Małgorzata Iwona
17. Grycel Janusz Robert
18. Grynczel Michał
19. Grzegorczyk - Andrejczuk Beata Grażyna
20. Guziejko Konrad
21. Hahn Jan Krzysztof
22. Hamanowicz Krystian Mariusz
23. Horodeński Andrzej
24. Huryn - Sawicka    Ewelina
25. Hyży-Rydzewska Magdalena
26. Idźkowska Agnieszka
27. Iwanowicz Anna Łucja
28. Jabłoński Filip
29. Jaruszewicz Jerzy
30. Jasiewicz Waldemar Ludwik
31. Jerulank Beata Kinga
32. Kabac Jan
33. Kadłubowski Wojciech
34. Kakareko Krystyna
35. Klimowicz Piotr
36. Koc Arkadiusz
37. Lebiedzińska-Łuksza Anna Maria
38. Lizurej Wojciech
39. Łapieński-Piechota Stanisław Witosław
40. Maksimowicz Sławomir
41. Maksimowicz Małgorzata Elżbieta
42. Marczak Marcin
43. Matwiejuk Józef
44. Matys Wojciech
45. Miron-Kaczyńska Barbara
46. Móżdżyński Grzegorz
47. Nazarko Łukasz
48. Ołdytowski Tomasz
49. Pachwicewicz Jerzy
50. Plichta - Wiśniewska Małgorzata Iwona
51. Pokorski Maciej
52. Popławski Wojciech
53. Rogala Tomasz
54. Sarna Barbara Maria
55. Siemionow Mirosław
56. Skóra Piotr Zbigniew
57. Snarski Mirosław
58. Sobieszuk Tomasz
59. Szerszeń Krzysztof
60. Szmitkowska Agata
61. Tekień Marek
62. Trojan - Sawicka Agata
63. Tryburski Marek
64. Tryburski Przemysław Marek
65. Tur Marcin
66. Uścinowicz Jerzy
67. Walczuk Tomasz
68. Wasilewski Kazimierz Lech
69. Wielogórska Monika
70. Witek Andrzej
71. Zalewski Marek


data publikacji: 2018-03-08 12:26:52