Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

szukaj

AKTUALNOŚCI

Najchętniej czytane polskie czasopisma architektoniczne w 2020r.

Przedstawiamy raport z badań marketingowych przeprowadzonych dla Izby Architektów RP w kwietniu 2020.

Zawód: Architekt (54%) oraz Architektura Murator (38%) to najchętniej czytane czasopisma branżowe, spontanicznie przywoływane przez architektów należących do Izby Architektów RP (IARP). W porównaniu do badań prowadzonych w roku 2018, istotnie zmniejszył się odsetek respondentów spontanicznie wymieniających magazyny Architektura Murator i Architektura & Biznes, natomiast zwiększyła się grupa architektów, którzy nie czytają prasy branżowej.

Zawód: Architekt to zdaniem badanych członków IARP czasopismo branżowe o największej przydatności zawodowej jak tak twierdzi 63% z nich, istotnie więcej niż w roku 2018 – 51%. Zmniejszył się odsetek respondentów, którzy za magazyn o największej przydatności zawodowej uznają Architekturę Murator (z 25% do 17%).

Zapraszamy do przeczytania załączonego poniżej raportu.


data publikacji: 2020-05-20 11:59:38

Pliki do pobrania:
Wyniki badań rynku wydawniczego