Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

szukaj

AKTUALNOŚCI

PIKNIK NA PRZYSTANKU czyli muzyczny piknik z Markiem Grechutą.

Festiwal “ Przystanek Muzyka “ 2017
i Łódzka Okręgowa Izba Architektów RP
ma zaszczyt zaprosić na spotkanie Muzykujących Architektów po godzinach pt.:

“ PIKNIK NA PRZYSTANKU Z MARKIEM GRECHUTĄ “


W związku z dużą ilością wątpliwości i pytań kierowanych w odniesieniu do organizowanego “ FESTIWALU “ spieszymy wyjaśnić;

Rozpocząć należy od przypomnienia jeszcze raz słów Pana Jana Kantego Pawluśkiewicza :
 “ Dziękuję za list który utwierdza mnie w prywatnym domniemaniu, iż Nasze Towarzystwo Architektoniczne w dalszym ciągu skłonne jest do "samodeprawacji", której i ja wraz z Markiem Grechutą uległem jakiś czas temu. Mam na myśli zainteresowania znacznie odbiegające od naszego ulubionego nurtu inżyniersko-architektonicznego. Przede wszystkim GRATULUJĘ pomysłu, zaciętości w nim i kontynuacji muzycznych "wybryków", które czasem prowadzą na profesjonalne manowce.“

….właśnie tak “ muzycznych wybryków “....

Nie jest naszym celem jak może wynikać z wcześniejszych informacji, które otrzymaliście Państwo, organizowanie “ IDOLA “, “ MAM TALENT“ czy innych podobnych spotkań o charakterze rywalizacji muzycznej. Celem nadrzędnym jest oderwanie się od codziennych i wielokrotnie przytłaczających obowiązków prywatnych i zawodowych.
Wspólna zabawa, to to o czym myślimy, taki “ Jarocin “ dla architektów, pomysł aby każdy kto choć trochę czuje się na siłach podzielił się tym, co muzycznie, ukradkiem uprawia w domowej łazience, garażu lub piwnicy, by mógł to uczynić wspólnie z nami na “ PRZYSTANKU “.

“ PIKNIK NA PRZYSTANKU “, piknik z Markiem Grechutą.

Pograjmy razem przed festiwalem „Przystanek Muzyka”, który odbędzie się we wrześniu 2017 r. i ma szansę stać się corocznym wydarzeniem. Przypominamy, iż w każdym zespole przynajmniej jeden z członków powinien być czynnym architektem…:)
Wszyscy którzy śpiewają, grają na grzebieniu, harfie czy profesjonalnie traktują swoje “muzyczne wybryki“ - ZAPRASZAMY, wypełniajcie listy zgłoszeniowe na naszej stronie www.przystanekmuzyka.pl, a jeżeli targają Państwem jeszcze jakieś wątpliwości to po prostu zadzwońcie, udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

MIEJSCE: Łódź,

TERMIN:  
24.06.2017

PROGRAM:
Program Główny “ Przystanek Muzyka “ opracowany przez zespół Archimotto we współpracy z Łódzką Okręgową Izb ą Architektów RP. Obecność zespołów "muzykujących architektów" – minimum po jednym zespole z każdego okręgu IARP – 16 zespołów – planowana na dwa miesiące wcześniej, przed koncertem finałowym. To spotkanie jest pierwszym na taką skalę spotkaniem, kolaborujących z muzyką architektów w jednym miejscu. Mamy nadzieję iż muzyczne piknikowe spotkanie w czerwcu, pozwoli wszystkim przygotować się do kulminacyjnego spotkania jakie zaplanowane jest na wrzesień i określane
jako “koncert finałowy”.

REGULAMIN:
Szczegóły oraz zgłoszenia dostępne są na stronie www.przystanekmuzyka.pl

ZGŁOSZENIA:  do środy 31 maj 2017 r.
Pytania prosimy zgłaszać na adres przystanekmuzyka@gmail.com lub telefonicznie:
Michał Borowski - 660 412 521 |  Konrad Karmański - 505 065 672
“ Przystanek Muzyka “
arch. Konrad Karmański  i  arch. Michał Borowski

Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz

data publikacji: 2017-05-24 10:00:00