PRZYJMĘ DO PRACY

GRUPA UNIBEP to dynamicznie rozwijająca się polska firma, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowym oraz produkcyjną skierowaną głównie na rynek norweski.
W związku z ekspansją na nowe rynki (Niemcy) poszukujemy osób do pracy
w UNIHOUSE, Oddziale UNIBEP S.A., zajmującym się produkcją domów modułowych, na stanowisko:

ARCHITEKT
Miejsce pracy: Białystok

Zadania osoby zatrudnionej:

•    Sporządzanie projektów architektonicznych zgodnie z obowiązującymi normami
•    Rozwiązywanie bieżących problemów architektonicznych
•    Wprowadzanie korekt do projektów
•    Współpraca z inwestorem i koordynacja projektów na poziomie międzybranżowym

Od kandydatów oczekujemy:

•    Wykształcenia wyższego kierunkowego (architektura, budownictwo)
•    Znajomości obowiązujących przepisów i norm budowlanych
•    Doświadczenia w pracy projektowej w zespołach
•    Dobrej znajomości jęz. niemieckiego (mile widziana znajomość rynku niemieckiego)
•    Znajomości programu AutoCAD (mile widziana znajomość programu AutoCAD Architecture) i Adobe Photoshop
•    Wskazana znajomość programu Autodesk Revit
•    Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
•    Mile widziane posiadanie uprawnień architektonicznych do projektowania

Oferujemy:

•    Zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji
•    Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym i pakietem socjalnym
•    Możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
na adres e-mail: kadry@unibep.pl lub na adres pocztowy:
UNIBEP S.A.
, Ul. 3 Maja 19, 17-100 Bielsk Podlaski Tel. (85) 731 80 20

Biuro Projektowe Electrum Sp. z o.o. poszukuje pracowników do Biura Projektowego na stanowiska:

Projektanta Pracowni Elektrycznej
Projektanta w Zespole Budowlanym
Projektanta w Zespole Konstrukcyjnym
Projektanta w Zespole Obwodów Pierwotnych Stacji Elektroenergetycznych
Projektanta w Zespole Obwodów Wtórnych Stacji Elektroenergetycznych
Asystenta Projektanta w Pracowni Stacji Elektroenergetycznych

Więcej informacji w załącznikach odpowiadających konkretnym stanowiskom pracy.
Ewentualnie prosimy kontaktować się z biurem PDOIA.