Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

szukaj

AKTUALNOŚCI

Regaty Architektów 2020

Za nami Regaty Architektów 2020 i Regaty Architektów Wnętrz 2020!

Dwa weekendy 11-13 oraz 18-20 września stały pod znakiem Ogólnopolskich Regat Architektów 2020, gdzie łącznie ponad 200 architektów wzięło udział w żeglarsko – architektonicznym święcie na Mazurach. Zarówno podczas Regat Architektów 2020 jak i rozgrywanych w kolejny weekend Regat Architektów Wnętrz 2020, pracownie projektowe, architektoniczne, wnętrzarskie z całego kraju zmagały się w wyścigach żeglarskich na Jeziorze Niegocin w okolicach Giżycka.

Organizator jak co roku, na miejsce trzydniowych wydarzeń wybrał Gospodę pod Czarnym Łabędziem w Rydzewie, która stanowiła zarówno bazę regat jak i miejsce zapewniające posiłki i atrakcje uczestnikom. Regaty przebiegły w fantastycznej atmosferze, przy pięknej żeglarskiej pogodzie z temperaturą na każdym z wydarzeń powyżej 20 C (!).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, patronom honorowym i sponsorom wydarzenia, a wszystkich architektów zainteresowanych udziałem w kolejnym wydarzeniu – zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach.

Wyniki i galeria zdjęć Ogólnopolskich Regat Architektów 2020 dostępne: http://regatyarchitektow.pl/

Patron Honorowy: Izba Architektów RP


Fot. Wojciech Gutowskidata publikacji: 2020-09-29 14:31:51