Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

szukaj

AKTUALNOŚCI

Regaty Architektów Wnętrz 2015 - wyniki

Niezapomniany wrzesień dla wnętrzarzy:
Regaty Architektów Wnętrz 2015!Dokładnie dwa weekendy temu, w piątek, rozpoczynały się Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz 2015, a do niewielkiego Rydzewa pod Giżyckiem zaczynali się zjeżdżać architekci z całego kraju, aby przez trzy dni uczestniczyć w kolejnej edycji tego niezwykłego wydarzenia.

Od 4 lat we wrześniu Rydzewo zamienia się w żeglarską stolicę Polski architektów, co przy ogromnej frekwencji pracowni z całego kraju, jest wydarzeniem unikalnym na mapie Polski. Tegoroczna edycja skupiła bowiem 72 architektów wnętrz i ponownie pobiła rekord liczby biorących udział w tym wydarzeniu.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom komfortowe ośmio-metrowe jachty kabinowe (modele Phila 880 oraz Antila 27), wyżywienie, dwa wieczory integracyjne, koncert Grzegorza Gooroo Tyszkiewicza i bardzo wysokiej jakości obsługę Gospody Pod Czarnym Łabędziem, która ponownie została wybrana na bazę regat.

Zacięta rywalizacja 14 załóg architektów wnętrz podczas pięknej, wrześniowej pogody, kolejny raz pokazała ogromny progres umiejętności żeglarskich wnętrzarzy. Podczas 2 dni startów regatowych rozegrano łącznie 7 wyścigów w dwóch klasach: Antila 27 oraz Phila 880.

W klasie Antila 27 nie do pokonania okazała się załoga Romana Kaczorowskiego z Opola (jacht Rafa), miejsce drugie: Marcin Grzyb (Warszawa) z załogą (jacht Paparapa), trzecie Zbigniew Szczerbowski (Łódź) z załogą (jacht Rozgwiazda).

W klasie Phila 880 nie miał sobie równych Jarosław Jończyk (Warszawa) wraz załogą na jachcie Madera, miejsce drugie: Tomasz Rogala (Białystok) z załogą (jacht Monia), miejsce trzecie: Marcin Lisowski (Warszawa) wraz z załogą (Głuchy John). Gratulujemy!

Organizatorem wydarzenia jest Wojciech Gutowski, współwłaściciel portalu Archimania.pl i już teraz architekci oraz architekci wnętrz zapraszani są na przyszłoroczne dwie edycje tych wrześniowych żeglarskich wydarzeń.
Zgłoszenia na stronie: www.regatyarchitektow.pl

Patroni Honorowi: Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP, Polskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz PSPW
Organizator: Wojciech Gutowski, współwłaściciel portalu Archimania.pl
Partnerzy: Archimania.pl, 3DLive.pl

Sponsorzy Strategiczni:
Elstead Lighting, MebloSystem
Sponsorzy: Ekornes, Sto Polska, Geberit, MebelDesign, Dekorian, Barańska Design, Sailor
Zdjęcia: facebook: Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz 2015


data publikacji: 2015-10-09 12:36:43

Pliki do pobrania:
Regaty architektów wnętrz 2015 - wyniki