Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

szukaj

AKTUALNOŚCI

SZKOLENIE |online| - Projektowanie uniwersalne jako narzędzie pracy Architekta

Szanowne koleżanki i koledzy,
Podkomisja Szkoleń Zawodowych Architektów działająca przy KRIA RP zaprasza do zapoznania się ze szkoleniem on-line pt. „Projektowanie uniwersalne jako narzędzie pracy Architekta”. Szkolenieprzeprowadziły dr inż. arch. Iwona Benek oraz dr inż. arch. Agnieszka Labus.

Szkolenie dostępne będzie od dnia 18.01.2021 r. (poniedziałek) od godz. 17:00 na Warsztacie Architekta.

Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz możliwość rejestracji elektronicznej znajduje się pod linkiem: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/931
Szkolenie dostępne będzie (po zalogowaniu) na portalu Warsztat Architekta:
https://www.warsztatarchitekta.pl/szkolenia/30-szkolenia-nagrania/343-projektowanie-uniwersalnejako-narzedzie-pracy-architekta
Przy logowaniu należy posłużyć się loginem i hasłem służącym do logowania na stronie www.izbaarchitektow.pl (dane do systemu, aby pobrać zaświadczenie o przynależności do Izby).

W celu otrzymania CERTYFIKATU SZKOLENIOWEGO należy przed szkoleniem zarejestrować swój udział na Platformie szkoleniowej IARP https://szkolenia.iarp.pl/, a następnie wziąć udział w szkoleniu w przeciągu jednego miesiąca.

 Z wyrazami szacunku,
 Wojciech Gwizdak, Architekt IARP

data publikacji: 2021-01-18 09:59:06