Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

szukaj

AKTUALNOŚCI

Strategia rozwoju miasta Białegostoku - warsztaty

Na zaproszenie Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Departamentu Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Białymstoku w dniu 03.12.2020 r. w godzinach 09:00-12:00 przedstawiciele Rady PDOIA RP: arch. Zbigniew Baum i arch. Katarzyna Jabłońska wzięli udział w Warsztacie eksperckim "Racjonalne zagospodarowanie: tradycja, rozwój, środowisko" w ramach prac nad STRATEGIĄ ROZWOJU MIASTA BIAŁEGOSTOKU NA LATA 2021-2030.

W warsztacie, prowadzonym w formie wideokonferencji, wzięli udział przedstawiciele różnych środowisk: samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, środowisk naukowych i akademickich oraz organizacji samorządów zawodowych – w tym Izby Architektów. Część prezentacyjna obejmowała przybliżenie projektu Strategii w obszarze tematycznym Zagospodarowanie Przestrzenne, natomiast związana z nim część warsztatowa obejmowała m.in. wskazanie czynników ograniczających możliwości osiągnięcia założonych celów, wypracowanie propozycji konkretnych działań/programów mających poprawić sytuację w zakresie określonych celów strategicznych.

Więcej o programie na stronie: strategia2030.bialystok.pldata publikacji: 2021-01-14 14:04:49