Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

szukaj

AKTUALNOŚCI

WAŻNY KOMUNIKAT PDOIA !!!

Szanowne koleżanki i koledzy,

w związku z istniejącą sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz Zarządzeniem Nr 1/2020 z dnia 11 marca 2020 Pani Małgorzaty Pilinkiewicz - Prezesa Krajowej Rady Izby Architektów (w załączeniu), Przewodniczący oraz Rada PDOIA RP podjęli następujące postanowienia:

1) Sprawozdawczy Zjazd PDOIA RP zaplanowany na dzień 20.03.2020 r. zostaje odwołany. Planuje się jego przeprowadzenie w późniejszym terminie lub w formie korespondencyjnej, o czym będziemy informowali w kolejnych komunikatach.

2) Biuro PDOIA od dnia 12 do 25 marca 2020 r. będzie pracowało zdalnie. Kontakt z biurem możliwy będzie jedynie poprzez pocztę elektroniczną.

3) Wszystkie zaplanowane spotkania, posiedzenia organów, członków sądów i rzeczników, zespołów kolegialnych i inne spotkania PDOIA RP od dnia 12 marca 2020 zostają odwołane. Nowe terminy zostaną ustalone po ustaniu zagrożenia epidemiologicznego i podane w kolejnych komunikatach.

4) Aktualne informacje będą publikowane na naszej stronie internetowej oraz na funpage FB.


Z koleżeńskim pozdrowieniem

Waldemar Jasiewicz, architekt
Przewodniczący Rady PD OIA RP


data publikacji: 2020-03-12 14:26:01

Pliki do pobrania:
Zarzadzenie nr 1-2020 KRIA RP