Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

szukaj

AKTUALNOŚCI

„Wartości w architekturze” to cykl spotkań online z wybitnymi twórcami polskiej architektury.

 „Wartości w architekturze” to cykl spotkań online z wybitnymi twórcami polskiej architektury, dyskusje o tym co w architekturze najcenniejsze.

Dzięki uprzejmości APA Wojciechowski Architekci, pierwsze spotkanie zatytułowane „Nasz przyjaciel demiurg” odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 12.00 w siedzibie firmy APA przy ul. Kamionkowskiej 32 w Warszawie. Całość będzie transmitowana online na stronie: wartosci.architektura.muratorplus.pl

TEMATYKA:
Kim jest architekt? Zawodowe wyzwania. Pokoleniowe i własne.
Marzenia a realia. Rola doświadczenia. Wzorce. Ograniczenia
a wyzwania. Jak upływ czasu wpływa na poglądy i cele architekta.
Co jest miarą sukcesu.

UCZESTNICY PIERWSZEGO SPOTKANIA:
Prowadząca:
Ewa P. Porębska -  Krytyczka architektury, kuratorka, ekspertka i jurorka licznych konkursów architektonicznych polskich i zagranicznych. Redaktor naczelna miesięcznika Architektura - murator.

Goście:
Robert Konieczny - Jeden z najbardziej znanych na forum międzynarodowym polskich architektów. Założyciel pracowni KWK Promes, od 2019 roku członek francuskiej Académie d’architecture.

Dorota Sibińska - Promotorka architektury odpowiedzialnej społecznie. Od 2004 roku prowadzi wraz z Martą Nowosielską i Filipem Domaszczyńskim własną pracownię projektową XYstudio, specjalizującą się w projektowaniu obiektów przeznaczonych dla najmłodszych.

Szymon Wojciechowski - Prezes Zarządu APA Wojciechowski Sp. z o.o., architekt, w którego pracowni większość nowych projektów zdobywa certyfikat LEED lub BREEAM i odwołuje się do świadomości ekologicznej oraz idei zrównoważonego rozwoju.

Dostęp do transmisji jest bezpłatny. Więcej informacji na temat cyklu spotkań „Wartości w architekturze”  oraz zapisy na stronie: wartosci.architektura.murator.pl


data publikacji: 2021-03-24 14:42:15