Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

AKTUALNOŚCI

Relacja - Piknik Architektów 2023

Tegoroczny, drugi z rzędu Piknik Architektów już za nami. Integracyjna impreza plenerowa, jaką przygotowaliśmy naszym członkom odbyła się 3 września tym razem w Siedlisku Szeriwan w Grabówce.

Piknik był zakończeniem wakacji, ostatnią chwilą na złapanie dodatkowej energii zanim dzieci pójdą do szkoły, a my – po sezonie urlopowym – wrócimy do swoich obowiązków. Impreza ta, to pomysł i miejsce, aby przyjść z pociechami, które wesoło spędzą czas podczas beztroskiej zabawy, a my spotkamy znajomych z branży i porozmawiamy o architekturze i jej przeróżnych aspektach albo o tym, co robiliśmy latem.
Na wydarzenie to zaprosiliśmy, nie tylko członków Izby, ale i przedstawicieli TUP-u i SARP-u – szeroko pojętą architektoniczną rodzinę.

Tego dnia, przez całe popołudnie do dyspozycji dorosłych był przepiękny ogród z sadzawką, gdzie można było spacerować i regenerować siły, posiedzieć na ławeczce, skosztować pysznej kuchni, podczas gdy dzieci bawiły się pod opieką animatorów.
Niestety pogoda była trochę kapryśna i kilka razy – jak na pożegnanie lata przystało – „sypnął” deszcz.
Najmłodsi energie zrzucali na dmuchańcach a także uczestnicząc w różnych animacja, grach i zabawach. Chętne dzieci wybierały też malowanie twarzy zamieniając się w piękne motylki, supermenów czy inne bajkowe postacie lub zwierzęta. Można było próbować nakarmić żywe króliki. Był popcorn i wata cukrowa, a także myszka Miki, z którą nie tylko dzieci chciały robić sobie zdjęcia. 

A deszcz? A kto by tam zauważył jakiś deszcz.

Bardzo dziękujemy obsłudze, za ciężką pracę, szczególnie przy wycieraniu dmuchańców oraz  serdeczne podziękowania dla uprzejmości naszych sponsorów, którzy wsparli nas organizacyjnie, firm: Polflor, Geberit, Studio La Casa i Fundacji Kan Vision.

Poniżej odrobina zdjęć z tego dnia, chwile uchwycone przez Barbarę Klem, dziękujemy.

Szkoda, że lato żegna się tylko raz. Do zobaczenia za rok!data publikacji: 2023-09-11 14:12:23