Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

szukaj

AKTUALNOŚCI

Szkolenie - Ochrona drzew w trakcie inwestycji.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nieodpłatnym szkoleniu dotyczącym ochrony drzew podczas inwestycji, organizowanym w ramach realizowanego przez Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi projekt: „Kampania Edukacyjna DRZEWA W MIEŚCIE - etap II”.

Szkolenie będzie prowadzone przez Panią dr Marzenę Suchocką - architekta krajobrazu, specjalistę w zakresie wpływu prac budowlanych na żywotność drzew i oceny długoterminowego wpływu uszkodzeń oraz gospodarki drzewostanem w miastach.

TERMIN:
10 września 2018 r. w godzinach 9:00 — 16:00

MIEJSCE:
Sala nr 115 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego
przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 15-888 Białystok.

Szkolenie dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku. W ramach projektu opracowano i wydano publikację pn. „Standardy wykonania i odbioru robót budowlanych na terenach zadrzewionych”. Wydawnictwo przewidziane jest dla każdego uczestnika szkolenia. Jego treść zawiera wytyczne w zakresie przygotowywania projektów, kosztorysów, Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (STWIOR), na etapie zamówień publicznych i wykonawstwa, jako praktyczny przewodnik prac budowlanych w sąsiedztwie drzew i rozwiązywania problemów z tym związanych.

Zachęcam państwa do wykorzystania możliwości uczestnictwa w szkoleniu, którego celem jest zminimalizowanie wpływu prac budowlanych na stan zdrowotny drzew.

Prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu do dnia 28 sierpnia 2018 r. poprzez odesłanie formularza zgłoszeniowego. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


data publikacji: 2018-08-31 15:50:33

Pliki do pobrania:
Drzewa w miescie - druk zgłoszenia.